ZIMNÉ AKTIVITY - SKI CENTRUM MRAZNICA SKI CENTRUM MRAZNICA

ZIMNÉ AKTIVITY

SKI centrum Mraznica je lyžiarske stredisko na Spiši ponúkajúce kvalitné športové vyžitie na troch zjazdovkách a v priľahlom teréne. U nás sa môžete naučiť lyžovať v nenáročnom teréne, ale v prípade, že ste zdatný lyžiar, tak si prídete na svoje na náročnej zjazdovke!

– zjazdové a bežecké lyžovanie s možnosťou usporiadania súťaží s úplným zabezpečením:

svah8.jpg

V stredisku Mraznica sa nachádza lyžiarsky vlek, ktorého spodná stanica vleku sa nachádza v nadmorskej výške 705 m.n.m a horná stanica vleku vo výške 1035 m.n.m. Zjazdovka je dlhá 1650 m, vhodná pre náročných lyžiarov, ale aj pre začiatočníkov.

Pre začiatočníkov, alebo pre deti je tu detský vlek, s dĺžkou 100 m.

Lyžiarsky kurz

Lyžiarsky kurz

Príďte k nám prežiť nezabudnuteľné chvíle, na ktoré budete ešte roky spomínať. Lyžiarsky výcvik ako z filmu môžete zažiť aj u nás.

Študenti sú ubytovaní priamo pri lyžiarskom svahu, takže počas lyžiarskeho kurzu majú maximálny komfort v presúvaní sa na svah. Celý týždeň nehrozí žiakom a študentom žiadna bufetová strava, ale plnohodnotná, vynikajúca strava.

Pre školy z blízkeho okolia je tu možnosť dennodenného dochádzania. Pre tých, čo neznášajú každodenné balenie lyží a presun ku škole s lyžami, máme riešenie. Uschovajte si lyže u nás a ráno môžete pokojne cestovať.

Na svahu nemusíte obávať bláznivých lyžiarov, celý svah je iba pre Vás.

Požičovňa lyží a Ski servis

O

Chcete si vyskúšať jazdu na snowboarde, alebo Vašim deťom sa zapáčilo lyžovanie a chcú si to tiež skúsiť? V našej požičovni nájdete detské lyže, zjazdové lyže, snowboardy, bežky a celé lyžiarske príslušenstvo.

Klzisko

Klzisko

V areáli Mraznice sa nachádza ľadová plocha na korčuľovanie. Klzisko je k dispozícii ubytovaným hosťom zadarmo. Ľadová plocha je osvetlená, takže večer, po dobrej lyžovačke, hor sa na ľad.

Bežkovanie

Bežkovanie

Najznámejší bežkársky areál, v okolí Spišskej Novej Vsi, Grajnár je od nás na dosah. Stačí sa vyviesť hore zjazdovkou a už si len vybrať jeden z bežkárskych okruhov. Zdatní bežkári môžu cestou späť skúsiť zjazd na bežkách dole svahom.

Sánkovanie

Sánkovanie

Pre tých, ktorí si chcú užiť radosť zo snehu ako za starých detských čias, alebo pre tých ktorí tieto roky práve prežívajú so svojimi rodinami, je tu skvelá sánkovačka na Mraznici.

Čajovňa

Čajovňa

Čajovňa sa nachádza priamo pri lyžiarskom svahu. Okrem výborného čaju si môžete, v príjemnom prostredí, dať niečo na zohriatie a po výdatnej lyžovačke doplniť energiu jedlom z dennej ponuky.