LYŽOVANIE - SKI CENTRUM MRAZNICA SKI CENTRUM MRAZNICA

LYŽOVANIE

Lyžiarske stredisko Mraznica

Lyžiarske vleky a zjazdovky

V stredisku Mraznica sa nachádzajú 3 lyžiarske vleky, z ktorých je 1 detský.  Spodná stanica najdlhšieho vleku sa nachádza v nadmorskej výške 705 m.n.m a horná stanica vleku vo výške 1035 m.n.m. Dĺžka umelo zasnežovaných zjazdoviek je spolu 3000 m  a zjazdovky sú vhodné pre náročných lyžiarov, ale aj pre začiatočníkov. Detský vlek má dĺžku 100 m.

Lyžiarska škôlka

V Mraznici máme novinku – lyžiarsku škôlku s detským eskalátorom, kotvičkou a detskou pomou. Deti sa tu učia lyžovať hravou formou a k dispozícii je aj inštruktor lyžovania na objednávku.

Lyžiarsky inštruktor

Ponúkame možnosť objedania služieb kvalifikovaného lyžiarskeho inštruktora.

Túto službu odporúčame rezervovať vopred na čísle: 0951 270 280

Požičovňa lyží 

Zapáčilo sa Vašim deťom sa lyžovanie a chcú si to tiež skúsiť? V našej požičovni nájdete detské lyže, zjazdové lyže a celé lyžiarske príslušenstvo. 

K dispozícii je miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov a iného športového výstroja ako aj  parkovisko.

 


Bežecké lyžovanie

Najznámejší bežkársky areál, v okolí Spišskej Novej Vsi, Grajnár je od nás na dosah. Stačí sa vyviesť hore zjazdovkou a už si len vybrať jeden z bežkárskych okruhov. Zdatní bežkári môžu cestou späť skúsiť zjazd na bežkách dole svahom.

Bežkovanie


Lyžiarske výcviky / kurzy pre školy

Príďte k nám prežiť nezabudnuteľné chvíle, na ktoré budete ešte roky spomínať.

Študenti sú ubytovaní priamo pri lyžiarskom svahu, takže počas lyžiarskeho kurzu majú maximálny komfort v presúvaní sa na svah. Varíme domácu kuchyňu a podávame veľké porcie.

Pre školy z blízkeho okolia je tu možnosť dennodenného dochádzania. Pre tých, čo neznášajú každodenné balenie lyží a presun ku škole s lyžami, máme riešenie. Uschovajte si lyže u nás a ráno môžete pokojne cestovať.

Na svahu nemusíte obávať bláznivých lyžiarov, celý svah je iba pre Vás.

Ponuku lyžiarskych kurzov nájdete tu…

 

Mám záujem o cenovú ponuku