LETNÉ TÁBORY - SKI CENTRUM MRAZNICA SKI CENTRUM MRAZNICA

LETNÉ TÁBORY

Základný balík obsahuje:  

Doplnkové služby za doplatok: 

Cenová ponuka na vyžiadanie: Tel: 0903 105 105, e-mail: scm3@scm.sk

 

Mám záujem o cenovú ponuku

 


 

 


Ideálne podmienky pre letné aktivity nájdete v horskom, pokojnom prostredí obce Hnilčík, ktorá sa nachádza na hranici NP Slovenský raj. Naše rekreačne stredisko Mraznica Vám ponúka veľa možností na využitie voľného času. 

Novinkou pre sezónu 2019 bude kryté športovisko o veľkosti 40×20 m, kde sa môžete so žiakmi venovať športovej činnosti na čerstvom vzduchu aj počas nepriaznivého počasia. 

Okrem voľnočasových aktivít, Vám zabezpečíme aj odborných prednášajúcich. Študenti sa oboznámia s banskou históriou regiónu, naučia sa orientovať v teréne, rozpoznávať základné druhy rastlín, ako funguje ekosystém lesa  a poskytovať prvú pomoc.

Blízke okolie je ideálne na pešiu turistiku vo Volovských vrchoch a v Slovenskom Raji.

V areáli môžete využívať vonkajšie priestory a ihriská: multifunkčné ihrisko s umelým povrchom (futbal, florbal, tenis), beachvolejbalové ihrisko, šmýkačky, hojdačky, ďalej drevenú vírivku pre 10 osôb. K dispozícii je aj florbalove vybavenie. 

Počas nepriaznivého počasia prebieha program v priestoroch krytého športoviska 40×20 m alebo jedální, alebo v priestore koliby, kde organizujeme diskotéky a ktorá je vybavená dataprojektorom. V spoločných priestoroch chaty Mraznica sa nachádza biliard a stolný futbal, pre tých, ktorí si radi zacvičia je tu aj posilňovňa. 

 

Mám záujem o cenovú ponuku