LETNÉ AKTIVITY - SKI CENTRUM MRAZNICA SKI CENTRUM MRAZNICA

LETNÉ AKTIVITY

Keďže sa naše stredisko nachádza v krásnom prostredí horskej obce Hnilčík, uprostred prírody, obklopené lesmi, nájdete tu výborné podmienky na aktívny oddych a letné športové vyžitie.

Škola v prírode, KOŽaZ

Školy v prírode

Krásne prostredie uprostred prírody zabezpečí relax a množstvo možných aktivít – vychádzky do prírody, turistika v okolí, ale aj v Slovenskom raji, športové vyžitie podľa ročného obdobia ( lyžovanie, cykloturistika, futbal, florbal, volejbal, plážový volejbal, tenis, kúpanie sa vo vírivke…), náučné výlety a oboznámenie sa s banskou históriou obce.

Zabezpečujeme aj prednášajúcich v rôznych odboroch.

Tábory

tábor

U nás nehrozí žiadna nuda, my na ňu nemáme čas! Tábor plný akčných hier a bohatého programu. Ak chceš spoznať nových kamarátov, zažiť dobrodružstvo, chvíle romantiky, adrenalín a poriadne sa vyblázniť, tak príď medzi nás.

Okrem vlastných táborov, poskytujeme priestor aj pre tých, ktorý hľadajú vhodné podmienky pre svoj tábor. U nás nájdete krásne prostredie, veľa možností ako využiť voľný čas, ochotný personál a bezkonkurenčné ceny.

Športové sústredenia

Šport

Máš tím kamarátov a šport Vám nie je cudzí? Príďte si k nám zašportovať, oddýchnuť a nabrať sily do ďalšej sezóny.

Firemné akcie/teambuilding

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

,,Všetci za jedného, jeden za všetkých”. Dobrý pracovný kolektív je úspechom každého podniku. Podporte tímového ducha vo Vašom kolektíve, alebo odmeňte svojich zamestnancov pobytom u nás. Športové hry, oddych, relax, guláš a program ušitý na mieru.

Turistika, Cykloturistika

cyklo turistika

Stredisko Mraznica sa nachádza na hranici Slovenského Raja a Volovských vrchov. Jeho výhodná poloha poskytuje východzie miesto na pešiu turistiku, alebo cykloturistika na vrcholy kopcov, alebo na hrebeňovku Volovských vrchov. Slovenský Raj so svojimi roklinami a vodopádmi je to prvé letné osvieženie počas horúčav. Turistickú trasu Vám ochotne pripravíme podľa Vašej kondície a nárokov. Pre priaznivcov vodných športov sa v blízkosti nachádza vodná nádrž Palcmanská Maša.

Spoločenské akcie, rodinné oslavy …

čajovňa

Chcete originálnu oslavu narodenín, alebo romantickú svadbu uprostred hôr? Pomôžeme Vám zorganizovať Vašu oslavu podľa Vašich predstáv.

Zima

Lyžiarske centrum Mraznica - Hnilčík

V stredisku Mraznica sa nachádza lyžiarsky vlek, ktorého spodná stanica vleku sa nachádza v nadmorskej výške 705 m.n.m a horná stanica vleku vo výške 1035 m.n.m. Zjazdovka je dlhá 1650 m, vhodná pre náročných lyžiarov, ale aj pre začiatočníkov.

Pre začiatočníkov, alebo pre deti je tu detský vlek, s dĺžkou 100 m.