UBYTOVANIE | SKI CENTRUM MRAZNICA

UBYTOVANIE

V stredisku MRAZNICA sa nachádza novozrekonštruovaná turistická ubytovňa s kapacitou 80 lôžok umiestnených v samostatných 2-posteľových a 3-posteľových izbách s umývadlom. Stravovanie je zabezpečené formou plnej penzie v dvoch samostatných jedálňach s kapacitou 50 miest v každej. V našej kuchyni prevažuje chutná slovenská domáca strava. Snažíme sa, aby ste sa u nás cítili ako doma, preto Vás žiadna bufetova strava nezaskočí. V zariadení sa nachádza bar pre ubytovaných hostí, kde si môžete v príjemnom prostredí posedieť pri pohári vínka, alebo pri čapovanom pive.

K dispozícii je   miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov a iného športového výstroja ako aj  parkovisko, ktoré je v cene ubytovania.

Počas voľného času si môžete zahrať biliard, stolný futbal, alebo si zahrať spoločenské hry. Vytvorili sme aj čitateľský kútik, kde si milovníci kníh prídu na svoje.

Pre ubytovaných hostí je ZADARMO k dispozícii aj multifunkčné ihrisko (futbal, floorball, tenis), ale aj detské preliezačky, hojdačky a šmýkačky, ktoré potešia každé dieťa.